KANCELARIA PODATKOWA 

WIOLETTA WOJCIECHOWSKA

Wioletta Wojciechowska

o nas

Założycielem Kancelarii Podatkowej Jongman Advies Buro jest Erwin Jongman.

W 2008 roku dołączyła do firmy Wioletta Wojciechowska doradca podatkowy (numer wpisu 675333) z 25-cio letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy w kancelariach administracjnych i przedsiębiorstwach.

Nasza Kancelaria Podatkowa działa na holenderskim rynku od niemal 15 lat.
Swoją działalność prowadzimy w Didam (okolice Arnhem).

Pomimo szybkiego rozwoju jesteśmy wciąż firmą rodzinną i najważniejsza jest dla nas miła atmosfera połączona z profesjonalizmem.

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne pracujące w Holandii, jak również firmy jednoosobowe (ZZP), oferując swoją pomoc już na etapie jej rejestracji.

Kancelaria Podatkowa Jongman Advies Buro świadczy usługi w zakresie prowadzenia księgowości, wszelkich spraw podatkowo-socjalnych i prawa pracy na terenie Holandii. Nasi klienci mogą rowniez liczyć na pomoc w zakresie holenderskich i polskich rozliczeń podatkowych PIT, ewentualnych dodatkόw (toeslagen), spraw socjalnych (UWV, CAK, SVB), ubezpieczeń i innych uwzględniając nieustannie zmieniające się regulacje podatkowe i przepisy obowiązującego prawa.

Zaświadczenie o dochodach za rok 2021 Podatnik zagraniczny kwalifikujący się do ulg

W poniższym formularzu należy podać dochody, które nie podlegają opodatkowaniu w Holandii. Zaświadczenie o dochodach będzie Państwu potrzebne, w sytuacji kiedy rozliczają się Państwo z podatku na zasadach dla podatników zagranicznych kwalifikujących się do ulg w Holandii.

Jeśli nie dopełnią Państwo tej formalmości nie będą Państwo mieli prawa do ulg podatkowych oraz odliczeń od dochodu.

Podpisany i potwierdzony stemplem urzędu skarbowego formularz należy wysłać na poniższy adres:

Belastingdienst/Kantoor buitenland

Postbus 2577

6401 DB Heerlen

Holandia

Jeśli holenderski urząd skarbowy otrzyma wypełniony i potwierdzony druk Zaświadczenie o dochodach za rok 2021 Podatnik zagraniczny kwalifikujący się do ulg, będą Państwo potraktowani przez urząd jako podatnik zagraniczny zakwalifikowany do ulg i będą mieli Państwo prawo do ulg podatkowych i odliczeń od dochodu.

Uwaga!

Jeśli nie odeślą Państwo wypełnionego formularza Zaświadczenie o dochodach za rok 2021 Podatnik zagraniczny kwalifikujący się do ulg do Belastingdienst, nie będą mieli Państwo prawa do ulg podatkowych co w konsekwencji znacznie obniży ewentualny zwrot podatku. Co więcej może spowodować dopłatę podatku.

Oczywiście Kancelaria Podatkowa udostępnia Państwu formularz oraz informacje dotyczące wypełnienia dokumentu. Formularz znajdą Państwo na naszej witrynie oraz na stronie Belastingdienst www.belastingdienst.nl.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na ten temat mogą Państwo skontaktować się z naszym biurem lub bezpośrenio z urzędem skarbowym telefonicznie pod numerem telefonu +31 555 385 385. Kontakt w języku holenderskim (opcja 1), angielskim(opcja 2) i niemieckim (opcja 3).

Zaświadczenie o dochodach za rok 2023 Podatnik zagraniczny kwalifikujący się do ulg

Więc upewnij się że Twόj druk zostanie wysłany  jak najszybciej!!!